Podsumowanie stycznia 2022

Przerwa świąteczno-noworoczna przedłużyła mi się praktycznie do 6 stycznia bo po ciężkiej końcówce roku trudno mi się było zmusić ponownie do pracy. Od 15 stycznia w Wielkopolsce przypadały z kolei ferie zimowe. W styczniu przepracowałem więc zaledwie jeden tydzień, ale za to dosyć intensywnie. Wykorzystałem go na dokończenie jednego z projektów, które zafakturowałem jeszcze w grudniu. Lenistwo z początku stycznia spowodowało jednak, że jeszcze w pierwsze 3 dni ferii częściowo musiałem skupić się na pracy.

Ostatecznie jednak na ferie udałem się z poczuciem satysfakcji, że mam za sobą zrealizowane dwa na prawdę duże projekty. Do tego u klientów, którzy będą stanowili fajne referencje.

W styczniu wystawiłem też fakturę drugiemu z klientów, który zakupił mój nowy produkt – roczny dostęp do systemu dla sygnalistów. Dzięki temu nie musiałem się martwić brakiem innych dochodów.

Sprzedaż online

Sprzedaż w sklepie na blogu wyglądała w tym miesiącu słabiutko w porównaniu z poprzednimi – niecałe tysiąc zł. Tłumaczę to trochę feriami i faktem, że w firmach na początku roku raczej nie myśli się intensywnie o wydatkach.

Na pocieszenie mam jednak informację od jednego z partnerów, że jest na etapie finalizowania sprzedaży szkoleń z bezpieczeństwa dla pracowników do 2 nowych klientów.

Podróż do Turcji

Ferie zimowe spędzamy z rodziną na podróży samochodowej po Turcji. Testujemy przy okazji kolejny środek transportu.